Blog

Ewa Bryl-Michałowicz

Menedżer, Trener i Coach

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Stosunki Międzynarodowe.

Stypendystka polskiej misji ONZ w Stanach Zjednoczonych.

Ewa Bryl-Michałowicz jest również absolwentką Podyplomowych Studiów z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Posiada Dyplom Menedżera Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Dyplom Negocjatora handlowego oraz Zarządzania Działem Handlowym – Agencji Rozwoju Gospodarczego w Poznaniu.

Ukończyła szkolenie certyfikujące Success Insights® u Mirosława Kłoczko w firmie doradczo-szkoleniowej Golden Mark, Master Dystrybutora systemów Success Insights w Polsce.

Pracę zawodową rozpoczynała w renomowanej austriackiej firmie szkoleniowej. Obecnie na kontrakcie menedżerskim kieruje pracą kilinki dermatologicznej jest także stałym współpracownikiem grupy szkoleniowej Development Partners.

Ewa Bryl-Michałowicz posiada wieloletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem i sprzedaży. Prowadzi szkolenia i kursy, także w prywatnych uczelniach wyższych. Jest promotorką licznych prac podyplomowych z zakresu szkoleń i andragogiki. W czasach studenckich była zawodową koszykarką – wielokrotną mistrzynią Polski.

Jej specjalizacja to treningi z zakresu wzmacniania kompetencji komunikacji interpersonalnej, projekty train the trainer, szkolenia menedżerskie i sprzedażowe w metodologii Success Insights®.